تبلیغات
همه چیز بدونید - ویندوز 10 , ویندوز جدید مایکروسافت
 
همه چیز بدونید
                                                        
درباره وبلاگ

هر روز بهتر از دیروز ، شعار نیست حقیقت است

مدیر وبلاگ : مهدی حیدری
نظرسنجی
در کدام قسمت هستید؟؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
************* ************* *************

Announcing Windows 10

Windows_Product_Family_9-30-Eventآن چیزی که فروتنی و شگفت انگیز به کار بر روی ویندوز است که با بیش از 1.5 میلیارد نفر در هر کشور از جهان استفاده می شود. از بچه ها بازی با کامپیوتر برای اولین بار، به نویسندگان و روزنامه نگاران، به مهندسان، پارسه، به مدیران اجرائی، در برخی از نقطه ویندوز همه ما را توانمند ساخته است. 
در تیم ویندوز، ما افتخار این هستیم - اما ما همچنین می دانیم که جهان امروز بسیار متفاوت از یک که در آن ویندوز بزرگ است. امروز، دستگاه های مردم تعداد. اتصال مانند اکسیژن است.تنش میان میل به چابکی در مقابل ثبات چالش بزرگ برای IT جوانب مثبت. تجارب - بدون توجه به آنچه دستگاه شما در آن هستید - فقط نیاز به کار می کنند. زمان به اندازه کافی هنوز هم بیش از حد به انجام، و نه - تنها چیزی است که واقعا تغییر وضعیت را برای توسعه دهندگان است. 

یک راه برای آن نگاه این است که ویندوز در آستانه:-). این زمان رو برای یک ویندوز جدید است. این ویندوز جدید باید از زمین تا برای یک تلفن همراه اول، ابر، اولین در جهان ساخته شده است. این ویندوز جدید باید کمک به مشتریان خود مولد در هر دو کار دیجیتال خود را و زندگی دیجیتال خود باشد. این ویندوز جدید باید توانمند سازی افراد و سازمان ها به انجام کارهای بزرگ است. 

این ویندوز جدید ویندوز 10 می باشد. 

ویندوز 10 نشان دهنده مرحله اول از نسل جدید ویندوز. ویندوز 10 باز تجربه های جدید را برای مشتریان به کار، بازی و ارتباط برقرار کنند. ویندوز 10 مظهر آنچه مشتریان ما (هر دو مصرف کنندگان و شرکت ها) تقاضا و آنچه که ما ارائه خواهد شد. 

در اطلاعات مرکزی شرکت در سراسر جهان از اینترنت از چیزهایی که به سرور - ویندوز 10 در سراسر مجموعه ای فوق العاده گسترده ای از دستگاه های اجرا خواهد شد. برخی از این دستگاه دارای صفحه نمایش 4 اینچ - برخی از آنها 80 اینچ صفحه نمایش - و برخی از صفحه نمایش در تمام ندارد. برخی از این دستگاه شما را در دست خود را نگه دارید، دیگران می ده فوت دور. برخی از این دستگاه شما در درجه اول استفاده از لمس / قلم، دیگران ماوس / صفحه کلید، کنترل دیگران / ژست - و برخی از دستگاه می تواند در میان انواع ورودی تغییر دهید. 

ما حدود یک UI در حال صحبت کردن به همه آنها را رد - ما در حال صحبت کردن در مورد یک خانواده محصول، با تجربه مناسب برای هر دستگاه. 

و در سراسر این وسعت دستگاه، ما در حال ارائه پلت فرم یک نرم افزار برای توسعه دهندگان است. این که آیا شما در حال ایجاد یک بازی و یا یک خط از برنامه کسب و کار، وجود خواهد داشت یک راه برای نوشتن یک برنامه جهانی است که تمام اعضای خانواده را هدف قرار. وجود خواهد داشت یک فروشگاه، یک راه برای برنامه های کاربردی به کشف شود، خریداری و به روز در تمام این دستگاه ها. 

ویندوز 10 خواهد تجربه مناسب بر روی دستگاه سمت راست در زمان مناسب تحویل دهد. از آن خواهد شد پلت فرم جامع ترین ما تا کنون. 

در حال حاضر، در طراحی یک ویندوز جدید، ما هم با بسیاری از مشتریان گوناگون صرف. یکی از مهمترین این مشتریان این شرکت است. در سال گذشته من به ده ها تن از مشتریان شرکت صحبت کردم و به آنها چگونه با استفاده از و استقرار ویندوز، و آنچه لازم را از ما گوش. 

این مشتریان به شرط بندی کسب و کار خود را در ویندوز - در نیمه اول سال جاری، محموله های رایانه های شخصی شرکت رشد 14٪. در آن دوره همان زمان، محموله قرص شرکت ویندوز 33٪ رشد داشته است. 

این مشتریان نیاز به ارزیابی ویندوز، تا ما در حال شروع گفت و گو با آنها را امروز. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ویندوز 10 برای این مشتریان دارند، لطفا این پست وبلاگ در ویندوز برای وبلاگ کسب و کار خود را. 

فردا، ما هیجان زده خودی برنامه ویندوز، که در آن کارشناسان PC و IT مزایا می تواند دسترسی به یک پیش نمایش فنی از ویندوز 10 برای دسکتاپ و لپ تاپ به اعلام شده است. بلافاصله پس از آن، ما همچنین باید آزاد شود پیش نمایش فنی از ویندوز سرور و ابزار مدیریت ما است. 

با این برنامه خودی، ما در حال دعوت از مشتریان ویندوز مشتاق ترین ما به شکل ویندوز 10 با ما. ما می دانیم که یک دسته آواز هستید - و ما به دنبال به جلو به شنیدن از آنها. 

برنامه ویندوز خودی است برای کارشناسان PC و جوانب مثبت IT که با استفاده از نرم افزار قبل از انتشار با کیفیت متغیر راحت در نظر گرفته شده. خودیها به یک جریان ثابت از دریافت اولیه از ما می سازد با آخرین امکانات ما در حال تجربه کار با. 

اطلاعیه این هفته فقط فصل اول گفتگوی ما با مشتریان در مورد ویندوز 10 - با تمرکز بر ویژگی های سازمانی (به دلیل شرکت نیاز به ارزیابی نرم افزار در اوایل) و تجربه دسکتاپ / لپ تاپ. در اوایل سال 2015 ما به فصل مصرف کننده معرفی و بحث خیلی بیشتر در مورد انواع دستگاه های دیگر و ویژگی های مصرف کنندگان است. سپس ما را از گفتگو با فصل توسعه ادامه در کنفرانس ساخت ما، و بعد از آن در سال خواهیم ویندوز 10 را آزاد و به جلو نگاه به برخی از دستگاه های جدید شگفت انگیز است. 

امروز آغازی مهم برای مشتریان و شرکای ما بود که ما در ویندوز 10 سفر در کشتی سوار با هم. من به همه خواندن این تشویق به ثبت نام برای برنامه ویندوز خودی، پیش نمایش فنی دانلود کنید، و ما را می دانم آنچه شما فکر می کنم دهید. ورود به اینجا فردا برای جزئیات خاص - اما در عین حال، در اینجا زیرچشمی نگاه کردن در برخی از ویژگی های جدید شما می توانید درایو تست را هنگامی که شما تبدیل به خودی: 

منوی انجمن Preview_Start 

منوی شروع: منوی شروع آشنا بازگشته است، اما با آن را برای برنامه های مورد علاقه خود را و کاشی زنده به ارمغان می آورد فضای جدید قابل تنظیم است. 

App_Commands 

همه چیز اجرا می شود در پنجره: نرم افزار از فروشگاه ویندوز در حال حاضر باز در قالب همان است که برنامه های دسکتاپ انجام دهد و می توان تغییر اندازه و اطراف نقل مکان کرد، و میله عنوان در بالای اجازه می دهد برای حداکثر، به حداقل رساندن، و نزدیک با یک کلیک. 

انجمن Preview_Three ضربه محکم و ناگهانی برنامه ها و پیشنهادات 

پیشرفت های ضربه محکم و ناگهانی: شما هم اکنون می توانید چهار برنامه بر روی صفحه نمایش با یک طرح جدید ربع جامعی. ویندوز نیز نرم افزارها و برنامه های دیگر در حال اجرا برای خوراکی های اضافی را نشان می دهد و حتی پیشنهادات هوشمند در پر کردن فضای صفحه نمایش در دسترس است با دیگر برنامه های باز. 

مشاهده انجمن Preview_Task 

جدید دکمه دیدگاه وظیفه: یک دکمه جدید وظیفه نمایش در نوار وظیفه برای تعویض سریع بین فایل های باز و دسترسی سریع به هر دسکتاپ شما ایجاد شده است. 

انجمن Preview_Virtual دسکتاپ 

رومیزی چندگانه: ایجاد دسکتاپ برای اهداف و پروژه های مختلف و سوئیچ بین این دسکتاپ به راحتی و انتخاب کنید تا جایی که شما در هر دسکتاپ را ترک کرد. 

مشاهده فایل های سریعتر: فایل اکسپلورر در حال حاضر فایل های اخیر و پوشه ها اغلب بازدید نمایش و برای پیدا کردن فایل های شما در آسان تر است کار کرده ام. 

سازمان دیده بان ویدیو زیر از جو Belfiore برای دیدن بسیاری از این ویژگی در عمل است. بلافاصله خواهید دید که چگونه ویندوز 10 حمل به جلو احساس آشنایی، در حالی که ارائه قابلیت های جدید به شما کمک کند راه کار شما می خواهید می شود و مولدتر است. امروز آغازی مهم برای مشتریان و شرکای ما بود که ما در ویندوز 10 سفر در کشتی سوار با هم. در حالی که این زود هنگام و همه چیز محدود به تغییر به عنوان ما با هم در ماه های آینده همکاری، این باید یک حس قوی از جایی که ما در حال رفتن نه تنها با تجربه دسکتاپ را، اما به طور کلی کلی. ما به دنبال به جلو به گرفتن بازخورد خود را بر روی ویندوز 10، و همچنین ادامه این گفتگو در هفته ها و ماه های آینده است.
نوع مطلب : عمومی، مطالب جالب و خواندنی، آیا میدانید؟، عکس، رایانه، 
برچسب ها : ویندوز 9، ویندوز One، ویندوز X، ویندوز 10، ویندوز بعدی مایکروسافت، زمان عرضه ویندوز، ویندوز جدید،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 1 آبان 1393 02:07 قبل از ظهر
سلام.شکر بد نیسیم..
حل که نشد...اما...شکر...
شما خوبی؟
ممنون یاد ما بودی.خیلی بدعا..
منم شنبه میخواسم بیام...جور نشد..
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.